Polaris’ten ayak deformasyonuna özel koleksiyon


Polaris, halk arasında başparmak kemik çıkıntısı ve bunyon olarak bilinen “Halluks Valgus Deformitesine” özel hazırladığı sandalet ve terlikleriyle ayakların yükünü ve ağrısını hafifletiyor.

Halluks Valgus; ayak başparmağın ayağın dışına doğru tarak kemiğinden itibaren çeşitli nedenlerle deforme olup açılmasıdır. Şekil ve görüntü bozukluğunun yanı sıra ayakta ağrıya sebep olup, yürüme kabiliyetini olumsuz yönde etkiler. Günümüzde sıklıkla rastlanan ve giderek artan Halluks Valgus, tedavi edilerek kontrol altına alınması gereken bir rahatsızlık. Özellikle kadınlarda daha sık karşılaşılan bu rahatsızlık, temelinde genetik yapı olsa da genelde yanlış ayakkabı seçimi sonucunda ortaya çıkarıyor. Ayak konforunun önemli olduğu bu durumlarda, konfor ve şıklığı bir arada sunan Polaris, Halluks Valgus Deformitesine özel koleksiyonuyla çözüm sunuyor.

Halluks Valgus Deformitesine bağlı olarak ortaya çıkan rahatsızlığı olanlara Polaris Comfort grubunda yer alan sandalet ve terlikler, esnek yan bölgeleri sayesinde yana doğru çıkmış kemiğe baskı uygulamıyor, ağrıya neden olmuyor. Esnek taban ve anatomik yapısıyla ayağı sararak, yürüme konforunu artırıyor. 5 Nokta özellikli ürünler ayağı rahatlatırken, deri yapılarıyla daha kaliteli bir yaşam ve ayak sağlığı sunuyor.

Polaris Comfort Grubu 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu daha yakından görebilmek için FLO ve Polaris mağazalarını;www.flo.com.tr/polaris ve www.polaris.gen.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git