LG Stylus 2 ilk inceleme ve kullanıcı yorumu

LG Stylus 2 ilk inceleme ve kullanıcı yorumu
30 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 4.640 kez okundu.

Almış olduğum LG Stylus 2 cihazına ait ilk izlenimlerimi ve yorumlarımı paylaşmak istedim. Cihaz tasarımı çok güzel. Eğer büyük ekran bir telefon kullanmayı seviyorsanız görüntü itibari ile de tam size göre diyebiliriz. İnce ve hafifliği ile dikkat çeken cihazın 5.7 inç olması nedeniyle taşımakta biraz zorluk çekmenize sebep olabilir.

Teknik Özellikleri

Bu aşamada almayı düşünenler ile samimi düşüncemi paylaşabilirim. İnternette birçok sitede RAM kapasitesi 1,5 GB olarak  belirtiliyor. Ancak cihaz üzerinden baktığımızda 2GB RAM olduğunu görüyoruz. 1,2 GHZ Snapdragon 410 işlemci kapasitesi bulunan LG Stylus 2 ilk aşamada hız açısından sizi rahatsız etmese de sonrasında gözünüze batmaya başlıyor. LG’nin orta model olarak ürettiği bu cihazın sadece tasarımı ile ön plana çıkıyor olması dikkat çekiyor.

lg_stylus_2_kapak

Kamera

13 MP arka, 8 MP çözünürlükteki ön kamerası bulunan Yeni LG Stylus 2’nin kamerada da çok profesyonel olduğunu söyleyemeyiz. Ön kamerada 8 MP’in hakkını verse de arka kamera özellikle gece çekimlerinde sınıfta kalıyor.

Pil

Sabah şarjdan aldığım LG Stylus 2 gün boyu elimden düşmedi. Yaklaşık olarak yoğun kullanımda 19-20 saat sonra %5’e indi. Cihazda 3000 mAH pil bulunuyor.

Özetleyecek olursak;

LG Stylus 2 alamalı mıyım? Sorusunu soruyorsanız…Ben bu hatayı Teknosa ve Mediamarkt’taki LG satış elemanlarına inanarak yaptım. Ben memnun kalmadım. Gerisi size kalmış…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git