LC WAIKIKI’den rengarenk ‘Active Wear’ koleksiyonu

LC Waikiki, Active Wear Koleksiyonuyla, şehrin yoğun temposundan spor yaparak uzaklaşmaya davet ediyor. Koleksiyon, günün spor için ayrılan anlarında da tarzını yansıtmak isteyenlere fonksiyonel seçenekler sunuyor. LC Waikiki Active Wear Koleksiyonunda kullanılan cıvıl cıvıl tonlar spor için gereken motivasyonu sağlıyor, dinamik bir ruh katıyor. Şık takımların yanı sıra kendi kombinini yaratmak isteyenler için de etkileyici parçalar sunan LC Waikiki Active Wear Koleksiyonu, sezonun kilit parçalarını spor alanlarına taşıyor.

Sporcu kadınlara bahar enerjisi

LC Waikiki Active Wear koleksiyonunda yer alan kadın tasarımlarında koyudan açığa grinin tonlarına pembe, mavi ve lila renkleri eşlik ediyor. Özel olarak tasarlanan bol tişörtler ve taytlar sporda esneklik sağlıyor. Spor sonrası için ise sweatshirtler de koleksiyonda yerini alıyor. 

Erkekler sporda da şık

LC Waikiki Active Wear erkek koleksiyonunda baharın enerjisini taşıyan güneşin tonları turuncu ve sarılar, gri tonlarına meydan okuyor. Sloganlı ve baskılı modeller erkeklere spor yaparken de mesaj verme imkanı sağlıyor. Çok renkli ince rüzgarlıklar, esnek kumaşlı hırkalar ve dar paçalı rahat kesim eşofman altları hem spor esnasında hem sonrasında konforlu bir stil sunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git