Karaca Home Fas stilini evinize taşıyor

Karaca Home Fas stilini evinize taşıyor
8 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 683 kez okundu.

Tasarımları ile ev tekstilinin trendlerini belirleyen Karaca Home, ilhamını Fas kültürünün mistik havasından aldığı etnik koleksiyonu ile özel bir deneyim sunuyor.

Kültürel unsurları, geleneksel motifler ile bir araya getirerek zıtlığın uyumunu yansıtan Karaca Home etnik koleksiyonu, modern tasarımlara yeni bir soluk getiriyor. Baharat renkleri kilim desenleriyle harmanlayarak yaşam alanlarına taşıyan koleksiyon, yazın bohem havasını yansıtıyor. Çarpıcı ve zıt renklerin dikkat çektiği Karaca Home etnik koleksiyonu ile Fas stilinin dinamizmini yaşayabilirsiniz.

Fas kültüründen esinlenerek sunulan tasarımlar; pike, yatak örtüleri ve nevresim takımlarında yer alan el işlemeli fil detayları, geometrik desenleri ve Fas motifleri ile etnik bir stil yaratıyor. Karaca Home’un aksesuarları arasında yer alan birbirinden özel geometrik desenli vazolar, baharat renklerle uyumlu kavanoz seçenekleri etnik koleksiyonu tamamlayan parçalar arasında yer alıyor.

Karaca Home etnik koleksiyonu ile farklı kültürlere kısa bir yolculuk sunarken, seçili ürünlerde geçerli %50 indirim fırsatıyla da yazın tadını doyasıya yaşamak isteyenleri mağazalarına ve karaca-home.com’a  davet ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git