Hazal Kaya’yı incelten meşhur Madonna diyeti.

Hazal Kaya’yı incelten meşhur Madonna diyeti.
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 15.934 kez okundu.

En az 10  kilo veren Hazal Kaya, kilolarından nasıl kurtuldu? Hazal Kaya‘nın dünyaca ünlü şarkıcı Madonna‘dan etkilendiği belirtiliyor. Madonna‘dan etkilenen Hazal Kaya‘nın uyguladığı diyeti uygulayan kişiye şeker, unlu gıdalar, kırmızı et, yağ ve baklagiller kesinlikle yasak.

* Hazal Kaya‘nın uyguladığı diyetin detayları…

  1. Öncelikle saat 18:00’dan sonra da hiç bir şey yememeniz gerekli!
  2. Hazal Kaya diyetinde 1.gün – Abartmamak ve sağlığınızı etkilemeyecek şekilde istediğiniz kadar doğal meyve suyu içebilirsiniz.
  3. 2. gün: Sınırsız meyve suyu (Abartmamak ve sağlığınızı etkilemeyecek şekilde)
  4. 3. gün: Kahvaltı: 50 gram yağsız peynir, salatalık, domates, 1 adet haşlanmış yumurta, meyve çayı ve 1 dilim kızarmış kepek ekmeği. Öğle: Zeytinyağlı ve bol limonlu yeşil salata. Akşam: 150 gr. yağsız ızgara tavuk eti ve 1 tabak haşlanmış brokoli.
  5. 4. gün: Kahvaltı ve Öğle: 50 gr yağsız peynir, salatalık, domates, 1 adet haşlanmış yumurta, meyve çayı Akşam: 150 gr. mantarla hazırlanmış ve yağsız omlet.
  6. 5. gün: Kahvaltı ve Öğle: 50 gr yağsız peynir, salatalık, domates, 1 adet haşlanmış yumurta, meyve çayı Akşam: 100 gram ızgara balık ve 1 tabak haşlanmış brokoli.
  7. 6. gün: Kahvaltı: 50 gram yağsız peynir. 1 kaşık diyet reçel ve meyve çayı. Öğle: Zeytinyağlı ve bol limonlu yeşil salata. Akşam: 150 gr. ızgara tavuk eti ve 1 tabak kabak.
  8. 7. gün: Kahvaltı ve Öğle: 50 gr yağsız peynir, salatalık, domates, 1 haşlanmış yumurta, meyve çayı Akşam: 100 gr. ızgara balık ve 1 tabak haşlanmış brüksel lahanası

Yemek tarifleri bölümümüzü incelediniz mi?

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git