Hangi alışveriş sitesinden alışveriş yapmalıyım?

Hangi alışveriş sitesinden alışveriş yapmalıyım?
25 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.555 kez okundu.

Gün geçtikçe e-ticaret siteleri artıyor. Alışveriş sitelerini tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz, hangi alışveriş sitelerinden alışveriş yapmalıyız?

Alışveriş sitesini seçmeden önce dikkat etmemiz gerekenler;

  1. Güvenlik: Alışveriş için kredi kartı dahil bir çok bilgi verdiğiniz için güvenlik en önemli maddelerden. Bildiğiniz, güvenlik sertifikaları olan alışveriş sitelerini tercih etmeye özen gösterin.
  2. Paketleme: Artık elektronik dahil bir çok ürünü internet üzerinden satın aldığımız için aldığımızı ürünlerin paketleme, kargo aşamaları çok önemli.
  3. Hız: Alışveriş yaptığımızda biran önce elimize ulaşsın isteriz. Birçok firma bazı ürünlere aynı gün kargo garantisi veriyor. Bu yüzden verilen süre ile gönderim zamanı arasındaki tutarlılığa dikkat edin.
  4. Müşteri Hizmetleri: Aldığınız ürünün durumu, sipariş durumu ve garanti gibi bir çok konuda her zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinin olmasına dikkat edin.

Hangi firmalardan alışveriş yapılabilir?

Son olarak yazacağımız cümleden küçük girişimcileri desteklemediğimiz anlamı çıkarılmasın. Ancak yeni dünyalar keşfetmeye gerek yok. Bilinen büyük firmalardan şaşmamak gerek. Hepsiburada, Morhipo, Hızlıal, n11 gibi…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git