D&R Online Kitap Festivali başladı!

D&R Online Kitap Festivali başladı!
26 Mart 2019 tarihinde eklendi, 98 kez okundu.

Kitapseverleri yeni dünyalara keşfe çıkaran festival…

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, www.dr.com.tr adresinde başlayan Online Kitap Festivali’nde birbirinden özel ayrıcalıklarla kitapseverleri bekliyor.

31 Mart’a kadar sürecek D&R Online Kitap Festivali’ne katılan kitapseverler, 150 bin kitapta sunulan %45 indirimle düşlerine adım atıyor.

Edebiyat tutkunları için bu yıl bahar erken geldi. Kitapseverleri birbirinden farklı yolculuklara çıkaran D&R Online Kitap Festivali, dr.com.tr’de başladı! Özgür ve sınır tanımayan D&R dünyası, binlerce yayınevi ve yazarın yer aldığı sanal festivalde 150 bini aşkın kitap ve %45 indirimle misafirlerine unutamayacakları bir “kitap festivali’’ deneyimi yaşatıyor.

En sevilen, beğenilen, tavsiye edilen ve ödül alan kitapların yer aldığı festivalde; kitap tutkunları binlerce yayınevine ait on binlerce kitaba ulaşmanın keyfini yaşıyor. İmzalı kitaplardan yeni kitaplara, çok satanlardan çocuk kitaplarına kadar Türkçe ve yabancı dilde pek çok kitap festivalde okuyuculara sunuluyor. Sosyal medya yarışmalarının düzenlendiği Kitap Festivali’nde, verilen siparişlere kitap ayracı hediye ediliyor.

Çok okunan yazarlar D&R Online Kitap Festivali’nde

Festival kapsamında Akilah Azra Kohen, İlber Ortaylı, Hakan Mengüç, Selçuk Aydemir ve Jean-Christohpe Grange’ın son çıkan kitapları okuyucuyla buluşuyor. Zülfü Livaneli’den Ayşe Kulin’e, Tuğçe Işınsu’dan Sabahattin Ali ve Stefan Zweig’e çok satan yazarlar da kitaplarıyla festivalde yer alıyor.

Keşfetmeye doyamadığınız D&R dünyasının online kitap festivaline katılmak ve festival fırsatlarından faydalanmak için dr.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git