Dijital dünyanın ilk “Oyuncak Fuarı”nın 2’ncisi başladı!

Dijital dünyanın ilk “Oyuncak Fuarı”nın 2’ncisi başladı!
22 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 128 kez okundu.

Dijital dünyanın ilk Oyuncak Fuarı’nı geçtiğimiz yıl gerçekleştiren dr.com.tr, bu yıl da II.sini düzenleyerek en sevilen oyuncak markalarını indirimlerle buluşturup bir araya getirdi. 

D&R’ın ilk kez online sitesinde başlattığı “Oyuncak Fuarı”, bu yıl II.si ile devam ediyor. Hem çocukların hem yetişkinlerin eğlencesi olan dünyaca ünlü markalara ait oyuncak ve oyunlar, Oyuncak Fuarı’nda yer alıyor. Kasım ayının sonuna kadar sürecek olan fuar boyunca; en değerlimiz için 0-3 yaş arası özel bebek oyuncakları, meraklı minikler için eğitici oyuncaklar, puzzle’lar, deney setleri yer alırken; yaratıcı çocuklar için de oyun hamurları, boyama kitapları, parmak boyalar, hem küçüklerin hem büyüklerin yanından ayıramayacağı kahramanların peluş ve oyuncakları bulunuyor.

Yetişkinler için de koleksiyon oyuncak, uzaktan kumandalı oyuncaklar, birleştir&oyna setleri, puzzle’lar ve kutu oyunları gibi birbirinden farklı kategorideki tüm oyuncaklar yüzde 50’ye varan indirimler ile sunuluyor.

Fuarda; Anatolian, LOL, LEGO, Nerf, Educa, Pj Masks, Play-Doh, Harika Kanatlar, Hasbro Games, Galt, Barbie, Revell, Littlest Pet Shop, Hot Wheels başta olmak üzere 3 bin çeşit ürün, 100’ün üzerinde marka da fuara özel indirimli olarak oyuncak tutkunlarıyla buluşuyor. Ayrıca eş, dost, arkadaş ve aile arasında oynanabilen sadece fuara özel exclusive ürünler yer alıyor. Günü birlik büyük markaların sürpriz kampanyalarının yer aldığı fuarda, sürpriz yeni markalar da indirimle birleştirilip fuara dahil olacak.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git