Bu Nevresim Takımı Geceleri Işık Saçıyor…

Bu Nevresim Takımı Geceleri Işık Saçıyor…
2 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.742 kez okundu.

Moda sektörüne getirdikleri yeniliklerle dikkat çeken tasarımcı kardeşler Ezra+Tuba’nın TAÇ’a özel tasarladığı TAÇ Glow nevresim takımı koleksiyonu, ev tekstilinde yeni bir sayfa açıyor.

Teknolojiyle ev tekstilinin buluştuğu “TAÇ Glow” nevresim tasarımlarının üzerindeki desenler, özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını topluyor, geceleri ise bu ışığı yansıtarak göz alıcı bir görünüm sunuyor. Kelebeklerin yanı sıra geometrik desenlerin de hakim olduğu “TAÇ Glow” nevresim takımı koleksiyonu, üç farklı desen seçenekleriyle yaşam alanlarına ayrıcalık katıyor.

Karanlıkta ışık saçan nevresim takımı

Karanlığın içindeki ışıktan ilham alarak tasarladıkları TAÇ Glow nevresim takımı koleksiyonu için Ezra+Tuba; “Giyilebilir teknolojinin de stil sahibi yorumlar kazanabileceğine inanmamız ve bu doğrultuda tasarımlar yapmamız bizi ev tekstilinde de yaratıcı olmaya teşvik etti ve yollarımız TAÇ ile kesişti. TAÇ’ın inovatif ve şaşırtıcı yönüne inandığımız için güzel bir işbirliğine imza attık ve üzerinde kelebek ve geometrik desenlerin hakim olduğu 3 farklı desen çalıştık. TAÇ’ın inovasyon gücünü kendi tasarımlarımızla birleştirdik. Böylece teknolojinin ev tekstiline ve insan hayatına nasıl bir etkisi olduğunu göstermek istedik. Çok da içimize sinen tasarımlar ortaya çıktı. TAÇ Glow nevresim takımları, geceleri parlayan desenleriyle kullanıcılarının rüyalarını aydınlatacak” dedi. Yeni TAÇ Glow serisi TAÇ mağazalarında…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git