Body Shop’dan cildin susuzluğunu gideren maske

Body Shop’dan cildin susuzluğunu gideren maske
4 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 146 kez okundu.

Cildimizin %70’i sudan oluşmaktadır. Cilt kuruyunca işlevini yerine getiremez ve çatlamaya, rahatsızlık vermeye, sertleşmeye başlar. İşte tam da bunların olmaması için The Body Shop’un yeni bir maskesi var!

Cildiniz maskeden ihtiyacı olan suyu alır, kazandığı nemle daha canlı gözükür ve olması gereken sağlıklı görünüme kavuşur. Drops of Youth Youth Concentrate maske, taze, canlı ve daha sağlıklı görünen cildi sadece 15 dakika içerisinde sağlar.

%100 vegan, %99 doğal içerikli Drops of Youth Youth Concentrate maske, hücre yenileyici, koruyucu özellikleriyle bilinen üç bitki kök hücresi ile zenginleştirilmiştir. Sadece tek kullanımda bile cilt %195 daha fazla nemlenir ve daha yumuşak, daha taze ve sağlıklı görünür.

3 Bitkinin Kök Hücresi

Drops of Youth Youth Concentrate maskesinde cildi gençleştirme özelliği ile bilinen 3 bitkinin kök hücresi var.

EDELWEISS kök hücreleri: antioksidan leontopodik asitler bakımından zengin olduğu bilinir. CRISTE MARINE kök hücreleri: çevre tarafından zarara uğradığında kendini yeniler. SEA HOLLY kollajen ve elastin üretimini arttırdığı bilinmektedir. Ayrıca içeriğinde, Brezilya’dan Yerel Ticaret ile üretilen ve nemlendirme özelliği olan organik babassu yağı, cilt yenileyici özellikleri ile bilinen kayın tomurcuk özü, adenosin ve salisilik asit, pürüzsüzleştirici ve nemlendirici gliserin ve cildi yatıştırıcı ve nemlendirici özellikleri ile bilinen ebegümeci çiçeği özü var.

Ciltte asla ağırlık yapmayan maske, daha genç bir görünüm veren, performans artırıcı özel bir tabaka olan Veocel içerir, böylelikle nemi ciltte hapseder.

Çevre Dostu Maske

Doğada kolayca eriyebilen çevre dostu kağıt maske, 1 ay içinde biyolojik olarak parçalanır ve evde öğütücü varsa öğütülebilir. The Body Shop, bu çevre dostu maske ile kağıt maskelere karşı sürdürülebilir bir alternatif oluşturmayı hedefledi. Sorumlu bir şekilde yönetilen ormanlardaki yenilenebilir ahşaptan doğal olarak elde edilmiş bir tabaka olan VEOCEL’i seçen marka, kullanımdan sonra, maskeyi evde diğer organik atıklarla birlikte bir öğütücüde öğütmeyi tavsiye ediyor. Maske, çevreye veya içinde yaşayan organizmalara zarar vermeden zamanla tamamen yok oluyor.

Drops of Youth Youth Concentrate Maske:  39,90 TL

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git