Bebek arabası alırken dikkat edilmesi gerekenler

Bebek arabası alırken dikkat edilmesi gerekenler
21 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 8.353 kez okundu.

Piyasadaki bütün bebek arabaları birbirlerine benziyor gibi görünseler de işlevsellik, kolay kullanılabilirliği ve ağırlığı gibi birbirinden ayırıcı özellikleri var. Bebek arabası almayı düşünenlere bazı tavsiyelerimizi olacak. Bebek arabası alırken nelere dikkat edilmeli?

  1. En önemli konulardan biri olan ağırlık! Bebek arabasını annelerin kullanabileceği şekilde hafif olmasına dikkat ediniz. Çoğu zaman annelerin tek başına kolaylıkla taşıyabilecekleri bebek arabalarını tercih etmelisiniz.
  2. Bebek arabalarında en çok zorlanılan konulardan biri de bebek arabası katlama, açma problemi. bebek arabalarının kolay katlanabilir olmasına dikkat ediniz. Bebek arabasını açmak veya kapatmak için saatlerce uğraşmayın.
  3. Bebek arabasında kullanabileceğiniz ekstra gözler arabayı kullanırken bebek çantası gibi eşyalarınızı da bebek arabasına koyarak daha rahat hareket etmenize yardımcı olacaktır. Bu yüzden bebek arabasının kullanılabilir olması gerekmektedir.
  4. Önemli! Bebek arabasının güvenliği! Bebek arabasını almadan önce dikkatlice kontrol edin. Bebek arabasının özellikle bağlantı noktalarının bebeğin el ve ayaklarını sıkıştırmasına neden olacak yapıda olmamasına dikkat edin.
  5. Bebek arabasını almadan önce bebeğinizin vücut yapısına uygunluğunu kontrol edin.

Chicco_Lite_Way_Puset_2014_Green_Wave

6. Hangi bebek arabaları almalıyız derseniz önerimiz tabi ki bu işin öncülerinden olan Chicco tavsiye ederiz.Eğer bebeğiniz               beden gelişimini baston tipi bebek arabalarında geçebilecek şekilde tamamladı ise 300 Chicco Lite Way Puset 2014                     Green Wave modeli doğru bir tercih olabilir. Hızlıal alışveriş sitesinde 349 TL’den satışı devam ediyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git