Kadınların vazgeçemeyeceği en iyi 5 otomobil markası

Kadınların vazgeçemeyeceği en iyi 5 otomobil markası
30 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 3.441 kez okundu.

Artık kadınlar araç seçiminde daha titiz davranmaya başladı. Fiyatı uygun, teknik ve donanım açısından ideal 5 modeli sizler için bir araya getirdik.

Kadın otomobil kullanıcıları çoğu zaman aracın dış görünümüne aldanıp motor, teknik veya donanım özelliklerini kulak ardı edebiliyor. Ancak bu durum ileride pişmanlıklara neden olabiliyor. Peki hangi araçlar tercih edilebilir?

Ford Fiesta : Ford Fiesta hem donanım hemde fiyat açısından tercih edilebilir bir araç. Ama araçtan inmeyen bir kişiyseniz bu aracın otomatik vites – dizel motor seçeneğinin olmadığını unutmayın!fiesta

Volkswagen Polo:  2014 yılı Haziran ayına kadar aracın fiyatı normal seviyelerde idi…Ancak ikinci el piyasasındaki zamlar bu aracı ciddi derecede etkiledi. Aracın dizel motor – otomatik vites şanzıman seçeneği mevcut.

polo

Honda Jazz : Aracın dizel motor seçeneği yok! Ancak 7 vites tam otomatik şanzıman olması aracı ön plana çıkartıyor. Yol tutuşu ve vites geçişlerinin hissedilmemesi bu aracı en önemli özelliklerinden.

honda-jazz

Hyundai Getz : Aracın dizel motor otomatik vites şanzıman seçeneği mevcut. Aracın fiyatı uygun ancak yol tutuşu hakkında çok olumlu yorumlar aldığımızı söyleyemeyiz.

getz

Fiat 500 L : Araç tasarım olarak kadınlara hitap etse de fiyatı birçok kişi tarafından pahalı bulunuyor…500-L-Fiat

Otomatik vites araba nasıl kullanılır?” Yazımız için tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git