Annenizin hayalindeki ayakkabı İnci Atölye’de hayat buluyor!

Bu yıl Anneler Günü’nde annenize, hayalindeki ayakkabıyı hediye etmek isterseniz “İnci Atölye” iyi bir alternatif… Günün trendlerine göre farklılaşan moda beklentilerini, zengin ürün çeşitliliğiyle karşılayan İnci Deri, “İnci Atölye” ile özel günlerde sevdiklerinize farklı bir hediye verme fırsatı sunuyor.

İnci Deri’nin 100. yıla özel olarak hazırladığı seçili “İnci Atölye”mağazalarını ziyaret eden modaseverler, birçok renk arasından özel olarak yapılan seçimler kapsamında, Anneler Günü için en özel ayakkabıyı tasarlıyor. İnci Atölye’de annelerinize özel üretilecek ayakkabının rengini, derisini ve iç astarını  seçtikten sonra stiletto’larda topuk boyuna karar verebilir ve ayakkabının altına dilediğiniz harfleri yazarak Anneler Günü’ne özel hazırladığınız bu tasarımı tamamlayabilirsiniz. Anneler Günü’nde, annelerinizi hem mutlu edecek, hem de ayrıcalıklı hissettirecek hediyenizi, “İnci Atölye’de” kendiniz tasarlayabilir ya da “İnci Atölye Hediye Kartı” ile bu farklı deneyimi onun da yaşamasını sağlayabilirsiniz.

İnci Atölye mağazalarında ve incideri.com’da satışa sunulan “İnci Atölye Hediye Kartı” ile seçili İnci Atölye stantlarını ziyaret ederek, kendi imzanızı taşıyan ayakkabıları tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git