2016-2017 Kış Sezonu Çizme & Bot Trendleri

Birbirinden özel ve şık 2016 – 2017 çizme modellerini sizler için hazırladık. Deriden süete, kumaştan rugana kadar farklı dokularda tasarımlara sahip bot ve çizmeler vitrinleri süslüyor. Şıklığından ödün vermeden soğuktan korunmak isteyenler için seçtiğimiz modellere göz atmadan alışverişe çıkmayın.

Dize gelsin diyorsanız…

Bu sezonda yine diz hizasına adar uzanan çizmeler ön plana çıkıyor. Uzun çizmelerle kışın farklı kombinler oluşturmak mümkün. Dar pantolonların yanı sıra uzun ve mini bir etekle de bu tarz çizmeleri kombin yapabilirsiniz. Özellikle deri tasarımlı sade uzun çizmeleri bu kış sıkça göreceğiz.

Rahatlık ve sadelik arıyorsanız…

Rahat kullanımı tercih edenlerin seçeceği botu andıran çizmeler ayak bileğinde bitiyor. Toka ve fermuar tasarımlı olanlarının yanı sıra; daha sade olanlarının da bulunduğu botlarda süet doku ön plana çıkıyor.

Bacaklarım azıcık uzasın diyorsanız…

Bacak boyunu uzun gösteren diz üstü çizmeler de yine oldukça fazla ilgi çekiyor. Tayt ve dar kot pantolonların yanı sıra mini eteklerle de kombinleyebileceğiniz bu iddialı modellerde süet ve kumaş doku ön plana çıkıyor.

Dikkat çekmek istiyorsanız…

Bu sene topuklu ayakkabılarda ve çantalarda trend olan püskül detayı; çizmelerde de yer alıyor. Özellikle diz üstü çizmelerin üst bölümünde yer alan ve biraz da maskülen bir hava katan püskül detayı ile dikkat çekebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git